Правильний догляд за м’якими меблями

Догляд за меблями

Оновлення інтер’єру в квартирі, будинку або офісі – це завжди приємно. Нова обстановка підвищує настрій і дає заряд позитивних відчуттів. Хоча є тут і своє «але», наприклад, слід врахувати що м’які меблі вимагають спеціального догляду, в протилежному випадку вони швидко потьмянють і будуть доставляти більше незручностей, ніж позитивних емоцій. Але якщо дотримуватися наведених нижче порад, можна уникнути негативних наслідків.

Правильний догляд за м’якими меблями

Один з найбільш поширених видів м’яких меблів – це диван. Він присутній практично в кожній квартирі або офісі і володіє рядом переваг, які можуть звестися нанівець, якщо за ним правильно не доглядати.

Позбавлення від пилу

Сама неприємна і поширена проблема м’яких меблів – пил, особливо це стосується виробів, які мають тканинну оббивку. Просочуючись через тканину пил абсорбується наповнювачем, а потім, в ході експлуатації викидається в повітря що може викликати неприємні відчуття. Саме тому м’які меблі з тканинною оббивкою, найчастіше, протипоказана алергікам. Більше того, осілий на меблях пил може неабияк зіпсувати зовнішній вигляд дивану, спотворюючи колір і вигляд вона здатна навіть новому виробу надати вигляду «бабусиної спадщини». Щоб уникнути таких неприємних речей необхідно своєчасно боротися з пилом. По-перше, необхідно регулярно проводити вологе прибирання в приміщенні, тим самим запобігаючи скупчення пилу в повітрі. По-друге, необхідно регулярно і ретельно пилососити меблі з оббивкою на тканинній основі. Якщо під рукою немає пилососа або оббивка виконана з шкіри або шкірозамінника, достатньо буде протерти їх вологою ганчіркою.

Чистка плям

Плями – це воістину «неприємна неприємність», особливо коли мова заходить про диванах з оббивкою з тканини. По-перше, вони можуть звести нанівець всю принадність нового дивана чи крісла. І навіть маленька з першого разу непомітна плямочка може здорово зіпсувати настрій. Якщо замочити, а потім гарненько випрати оббивку не виходить, то проблема стає дійсно серйозною. Звичайно, можна здати меблі в хімчистку і не переживати за дрібниці, але мало у кого є така можливість, а тому доводиться шукати інші шляхи виходу з даної ситуації.

Сучасні технології дають нам величезний вибір різних засобів для виведення плям: дорогі й дешеві, імпортні та вітчизняні, для тканин і для шкіри. Тому підібрати підходящий засіб не складе труднощів, а ось підготовка до очищення потребують куди більше часу. Перед тим як зайнятися виведенням плям, необхідно ретельно пропилососити диван щоб уникнути появи розводів. Вони утворюються через те, що в оббивці і верхніх шарах наповнювача присутній пил. Але це відноситься лише для диванів, які служать близько року або більше, бо на нових виробах концентрація пилу не досягає критичних обсягів. Після видалення пилу можна приступати безпосередньо до видалення плям, виконуючи ряд дій, що вказані в інструкції до вибраного засобу.

РОЗПРОДАЖ ЗНИЖКИ